ONLINE KURGU | Fono Film

ONLINE KURGU

Digital Vision - Nucoda – Grading, Mastering, Finishing.

Nucoda renk düzenleme, dijital restorasyon, online kurgu, compositing yapabilme özelliğine sahip oldukça güçlü bir ekipmandır. Primary, Secondary, Keyer, Tracker, Color yapabilme özelliklerine sahiptir. DPX, TGA, TIF, CINEON, MOV, WAV, Quictime Codecli ve Codecsiz, her türlü formatlarda Import ve Export özelliğine sahiptir. RED, ALEXA, CANON, SONY gibi dijital kamera datalarıyla çalışmak için birebir uyumludur. SD, HD, 2K, 4K, 5K gibi yüksek çönürlüklerde eş zamanlı bir şekilde çalışabilir. HDR video formatında ve 3D Stereoscope formatlarda çalışmaya uygundur. 8x BackRenderı ile export alırken çalışmaya devam edebilme özelliğide bulunmaktadır. Digital Video Optics efekt programı vasıtası ile sekans üzerine grain ve degrain, interlace ve deinterlace, noise ve denoise gibi temel efektlerle beraber ileri derece efektleride yüksek performanslı bir şekilde uygulayabilmektedir. Nucoda en bilindik filmlerde, reklamlarda, belgesel, müzik videoları ve televizyon programlarında, yani, tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılır. Digital Vision kullanıcılarının sadece iyi bir görünüş dışında birden fazla kamera ve dosya formatı ile çalışabilme çözümleri sunmuştur. Ayrıca işbirlikçi yapısı ve 3D dahil olmak üzere farklı formatlar için çıkış alma imkanı sağlaması, renk düzenlemesinden fazlasını yapabildiğinin kanıtıdır.

Clipster

Online editten, farklı formatlara convert almaya, renk düzenlemeden film restorasyonuna kadar herşeyin üstesinden gelebilen Clipster aynı zamanda farklı farklı birçok sistein yapabileceği işi yaparak Dijital Sinemadada oldukça ileri bir sistemdir. SD, HD, 2K, 4K çözünürlüklerinin hepsini destekleyen Clipster en çok sistem kaynağı tüketen effektlerde bile hiç takılma yapmadan çalışır. Yapılan işlemlerin çoğu gerçek zamanlı işlenir.

Avid DS

Projeler Media Composer'dan DS'e hızlıca, Total Conform kullanılmadan, aktarılabilir. Tamamen optimize edilmiş donanım ve yazılım paketi sayesinde en uç yapımların yaratılması, editlenmesi ve bitirilmesi oldukça basittir. 2D ve 3D olmakla beraber yüksek çözünürlüklü videolarla çalışma kapasitesine sahiptir.